Sinema ModuDefault View

Amcığına Dildo Sokmayı Marifet Sandı

Kendi satın aldığı dildoyu amcığına sokup zevk almanın yeterli olacağını düşünüyordu. Birkaç dakika boyunca bunu yaptı ama yeterince tatmin olmadığını anladı. Kendine gerçekten bir yarrak alması lazımdı. Kısacası birine vermesi gerekiyordu ve bunun için de cazibesini olabildiğince kullanmalı ve birini etkilemeliydi.

Video Ekleyen Kişi
Yorumlar
  • 🙂 hakkaten burda izlediğiniz yerli yabancı elbette ya birisinin karısı ya kızı ya kardeşi bacısı neyin namusundan bahesdiyorsunuz sindiremiyenler üye olmasın girmesin bakmasın kardeşim bu neyin laf salatası böyle anlamıyrum yabancı olunca 31 çekersiniz türk olunca bacımız kardeşimiz dersiniz namus aklınıza gelir 🙂 saçmalık ve çok enteresan ruh haliniz pek iyi değil ne yapacağnızla yapmayacağnız arasında çelişkiler yaşıyorsunuz… 🙂 kızanada benimkini sokayım 🙂

  • to trbn000: ben cvp verim dostum. karıma daha ince etekleri donsuz giydiryorm ben. karımla birlikte yapıyoruz. öncelikle karımın teşhirle azması benm çok hoşuma gidiyor. kıskançlık kısmını atlatınca erkeklerin karımın götünü sikmek istemesi, bu durumun karımın hoşuna gitmesi ve karımın beğenilmesi muazzam zevk veriyor.

  • hem karısını siktirecek hemde götünü siktirecek çiftler sağlam sikiciyim, amınızı götünüzü yalar yalar sikerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir