Sinema ModuDefault View

Azgın işçiler yolda buldukları esmeri beceriyorlar

Beklemiyordu böyle bir şeyi bu kadın ama hiç de fena olmadı.Burada işçiler sürekli olarak çalışıyorlar ve oradaki numarayı arayarak ufak bir şikayette bulunma bahanesiyle iki erkeği çağırdı.Aracıyla gelen işçiler gün ortasında rastladıkları esmer kadının iş yerinde siktiler. Açık havada amcık sikmek bir başka güzel geldi iki herife de.

Video Ekleyen Kişi
Yorumlar
  • çok güzel ama aptalmış. yazık. kafa çalışmamış video olduğunu anlamak zor değildi. madem yiyecen bi halt onay iste , iki parmak falan göster de. böyle keklerler işte. keşke yüzü belli olmasaymış. bi tanıyan olmasa bari.

  • Dea Sanat Organizasyon, yeni zevklere açılan kapınız; Sex Partileri, bekarlığa veda partileri,kişi özel kaliteli, gizliliği ilke edinenhizmet prensibiyle sizlere unutulmaz vakit gecirmeyi vaad ediyoruz.İzmir, İstanbul Başta olmak üzereiki yıldır Türkiye genelinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteriyoruz. Her yaştan ve ulusdan çalışanlarımızla fark yaratıyoruz. İrtibat:0507 173 0240 Didem Hanım. 7/ 24 arayabilrsiniz

  • Herifin türk olmadığını düşünenler, 4:22’den 4:24’e kadar olan kameraya bakışları izleyin, sonra tekrar düşünün. 🙂

  • Mrrhaba ben izmirden seda 26 yaşındayım… Ltfen telefona bakmazsam whatsappdan yazın 0553 235 76 23 Gizliliğe ve dürüstlüğe önem veren izmir çevresi beni cinsel anlamda mutluedebilecek beyler arıyorum.Hiç bir talebim yoktur ücret vs gibi.Tek isteğim gizlilik !!

  • to amateur1453: Düzgün bir site yok mu silmeyecek ve az denetim yapacak? pornfun var benim takip ettiğim orası olabilir. Blogtan açarsın sayfayı oradaki kanalına yönlendirirsin olmaz mi? Gerekiyorsa ben yardım ederim dostum. Toplumsal bir fayda söz konusu sonuçta 🙂 Bu arada o kadının videosunu buldum ama tam değil memelerini isirttigi kısmı kirpmislar. 🙁 bu amina koduum sitesi benim yukledigim birkaç videoyu da kabul etmedi neden etmiyorlar anlayamıyorum tag ‘ları mi yanlış koyuyoruz acaba…

  • önemli olan deşiğe parmak sokmakdeğil önemli olan deliğeöküne kadarsokmakkadın yanıyorsen kıymetını bilmiyorusn a.k

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir